Wakacje z książką w Bibliotece

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do spędzenia wakacji w Filiach PiMBP w Miechowie: Osiedlowej, Bukowskiej Woli i w Zagorzycach.

• Projekt „Kierunek Kariera”

Projekt „Kierunek Kariera” – doradztwo zawodowe i szkolenia dla osób pracujących!

Chcesz nauczyć się języka? Skończyć kurs prawa jazdy? Zdobyć nowe umiejętności? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie propozycję. Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie realizuje projekt „Kierunek Kariera”. Dzięki niemu uczestnik wybranego przez siebie szkolenia lub kursu ma opłacone do 87% jego kosztów. Sam płaci więc tylko niewielką część ceny.

• „Czytelnictwo na wesoło”

lekcja biblioteczna dla uczniów SP w Jaksicach

W dniu 18 maja gościli w naszej bibliotece uczniowie klasy 0 oraz klasy 1 ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Jaksicach. Dzieci uczestniczyły w lekcji bibliotecznej zatytułowanej „Czytelnictwo na wesoło”, której celem było promowanie czytelnictwa wśród najmłodszych, poprzez aktywną pracę i wspólną zabawę.

• Niesamowite przygody przebiegłych skarpetek

lekcja biblioteczna dla SP nr 2 w Miechowie

22 maja uczniowie klasy 3 ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej w Miechowie uczestniczyli w lekcji bibliotecznej promującej czytelnictwo wśród młodych czytelników, poprzez aktywną pracę i wspólną zabawę.

• Uśmiech – serdeczne zaklęcie

zajęcia czytelnicze w ramach DKK dla Dzieci

16 maja naszą bibliotekę odwiedziła grupa 5-latków z Przedszkola Samorządowego nr 2 w Miechowie. Przedszkolaki wzięły udział w kolejnym spotkaniu czytelniczym w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci. Tematem naszych zajęć był uśmiech.