Nowa oferta w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej

Otwarta biblioteczka – to nowy pomysł, dzięki któremu miechowska biblioteka planuje zachęcić czytelników do wizyty w swoich progach. Na czym polega jej działanie? Można wybrać przypadający do gustu tytuł, przeczytać go na miejscu lub zabrać ze sobą. Największą radość czytelnikom sprawi zapewne fakt, iż dzieła literackie z otwartej biblioteczki niekoniecznie trzeba zwracać. To już leży w gestii czytelnika. Tak samo, jak decyzja, czy do arsenału lektur nie dołączyć własnej książki, np. takiej, którą możemy zadowolić kolejnych użytkowników otwartej biblioteczki. W ten sposób lektura zyska nowe życie.

Warto również zaznaczyć, że powstał specjalny kącik dla czytelników. Na parterze znajdą Państwo dwa wygodne fotele oraz stoliczki – dla tych mniejszych i większych wielbicieli książek. Korzystać mogą zatem całe rodziny.

Projekt realizowany jest we współpracy z Fundacją Stawiamy Na Rozwój.