Aktualności

 • Ogólnopolskie Urodziny Książkowego Misia

  Ogólnopolskie Urodziny Książkowego Misia

  zajęcia czytelnicze w ramach DKK dla Dzieci

  W tegorocznych obchodach Ogólnopolskich Urodzin Książkowego Misia w naszej bibliotece uczestniczyła grupa 4-latków z Przedszkola Samorządowego nr 3 w Miechowie. Zajęcia w ramach DKK dla Dzieci odbyły się 12 października. Wspólnie z dziećmi rozmawialiśmy na temat wyglądu i zwyczajów prawdziwych niedźwiedzi.

 • Lekcja biblioteczna

  Bon – Ton, czyli dobre maniery

  lekcja biblioteczna o zachowaniu się nie(tylko) w bibliotece

  11 października w naszej bibliotece odbyła się lekcja biblioteczna, w której wzięły udział dzieci 6-letnie ze Szkoły Podstawowej w Antolce. Tematem lekcji były dobre maniery.

 • Małopolski Klub Kodera

  Małopolski Klub Kodera

  W ubiegłą sobotę otwarliśmy w naszej Bibliotece Małopolski Klub Kodera, jednocześnie świętując Europejski Tydzień Programowania. To szeroka inicjatywa, która pokazuje, że nauka programowania jest dla każdego i daje niesamowite efekty ;-)

 • Marek Grajek - Nie tylko enigma. Ryba, która przemówiła

  Książka miesiąca

  Drodzy Czytelnicy,

  w październikowej odsłonie PREZENT OD IBUK LIBRA, proponujemy książkę Nie tylko enigma. Ryba, która przemówiła, autorstwa Marka Grajka (https://libra.ibuk.pl/book/93414).
  Więcej informacji na stronie biblioteki w Miechowie: E-booki w bibliotece.

  Zachęcamy do lektury!

 • Dyskusyjny Klub Książki

  Najbliższe spotkanie DKK dla dorosłych

  Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dorosłych, które odbędzie się w dniu 11 października o godz. 1600. Tematem dyskusji będzie książka pt. "Bóg zapłać" Wojciecha Tochmana.

Script logo