Otwieramy szuflady i publikujemy to, co piszecie!

  • Projekt „Otwieramy szuflady”

    Projekt „Otwieramy szuflady”

Często przychodzą do naszej biblioteki osoby, które prezentują swoją twórczość poetycką. Część z Was tworzy i odważnie pokazuje to światu, a inni piszą tak niezauważenie „do szuflady”. Chcielibyśmy, aby poezja nie była tylko tą najmniej popularną sztuką żonglowania słowem, a twórczość naszych lokalnych artystów wreszcie ujrzała światło dzienne.

Na stulecie istnienia Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Miechowie, inspirowani 100. rocznicą urodzin poetki i noblistki Wisławy Szymborskiej, która jest patronką 2023 roku, chcemy dać przestrzeń do prezentacji Waszych utworów poetyckich i je opublikować! Kto wie, może kryją się u nas prawdziwe nieoszlifowane poetyckie diamenty?

Jak się zgłosić?

  • Każda osoba zamieszkała lub pochodząca z terenu powiatu miechowskiego niezależnie od wieku może przesłać do 5 własnych utworów poetyckich.
  • Do utworów obowiązkowo należy dołączyć wypełniony i podpisany formularz rejestracyjny dostępny jako załącznik do Regulaminu.
  • Utwory i formularz należy przesłać pocztą tradycyjną na adres biblioteki (Plac Kościuszki 7, 32-200 Miechów) lub na adres e-mail (kontakt@biblioteka.miechow.pl)

Nabór trwa do 17.10.2023 r.

Mile widziane utwory tematycznie związane lub dedykowane: literaturze, bibliotece lub ziemi miechowskiej. Nadesłane utwory  mogą być opublikowane pod pseudonimem. Prace powinny zostać przesłane w formie pliku tekstowego, w wybranym formacie: .doc, .docx, .rtf lub .odt. Decyzja o formie publikacji i nakładzie należy do Organizatora. 

NazwaDataRozmiar
regulamin_projektu_otwieramy_szuflady.pdf

Regulamin projektu Otwieramy szuflady

2023-09-29 17:39134.88 KB
zalacznik_nr_1_-_formularz_zgloszeniowy_projektu_otwieramy_szuflady.docx

Załącznik nr 1 - Formularz zgłoszeniowy Projektu Otwieramy szuflady

2023-09-29 17:3918.74 KB
zalacznik_nr_2_-_formularz_zgloszeniowy_projektu_otwieramy_szuflady_dla_osob_niepelnoletnich.docx

Załącznik nr 2 - Formularz zgłoszeniowy Projektu Otwieramy Szuflady dla osób niepełnoletnich

2023-09-29 17:3920.79 KB
Script logo