Aktualności

 • 90 lat Biblioteki w Miechowie (1923-2013)

 • Nowości czytelnicze

  Nowości czytelnicze

  Nowości czytelnicze dla Dorosłych! Proszę śledzić zakładkę Nowości w naszym katalogu www 
  Serdecznie zapraszamy czytelników, jak tylko Biblioteka będzie mogła być otwarta!

 • Podróż przez księgozbiór

   Zapraszamy do fascynującej podróży...

  Po kartach naszego księgozbioru...

   

  MATEMATYKA – FIZYKA – ASTROLOGIA - ASTRONOMIA

   

  Nieodgadniony bezkres nieba z rozsianymi gwiazdami, tajemnica skryta w zaćmieniach Słońca i teorii Wielkiego Wybuchu, matematyczne tropy w geometrii fraktalnej, arytmetyka jako klucz w tworzeniu i łamaniu szyfrów oraz  zasada nieprawdopodobieństwa, która wskazuje nam, że oto właśnie powinniśmy się spodziewać...niespodziewanego.

  Zagadnienia, które wydają się mocno skomplikowane i które pozornie nie mają ze sobą nic wspólnego. Istnieje jednak między nimi pewna korelacja. Otóż, przez autentyczną pasję, talent i zaangażowanie autorów piszących o nich, stają się one nie tylko dostępne, ale i o wiele bardziej zrozumiałe niż nam się to zawsze wydawało. A przez lekki, dowcipny język, anegdoty oraz styl, w którym są napisane, taka lektura jest też okazją do doskonałej zabawy.

  Zapraszamy więc Państwa  do podróży przez wybrane i fascynujące pozycje naszego popularnonaukowego księgozbioru, w których to, co odległe i dalekie w Galaktyce będzie można znacznie łatwiej zgłębić w fotelu przy kominku, a to - co było naszą  piętą Achillesową z matematyki okaże się...wspaniałym relaksem.

 • IBUK Libra

  Najlepsze wsparcie dla nowoczesnej Biblioteki. IBUK Libra – nowe możliwości!

   

   Uwaga:
  Mieszkańcy Miechowa i Ziemi Miechowskiej

   

  Od 26 marca 2020 r. nasza Biblioteka udostępnia nieodpłatnie kody promocyjne do platformy IBUK Libra każdemu mieszkańcowi Ziemi Miechowskiej zainteresowanemu e-książką. Nie musicie być Państwo Czytelnikami naszej Biblioteki.

  Promocyjne PIN-y są ważne tylko miesiąc – do 30.04.2020 r. Jeżeli będziecie Państwo chcieli otrzymać dostęp do platformy IBUK Libra na dłuższy okres, zapraszamy do miechowskiej Biblioteki, aby dokonać formalności zapisu i stać się naszymi Czytelnikami.

  Kody PIN można uzyskać poprzez kontakt e-mailowy z Biblioteką pod adresem: kontakt@biblioteka.miechow.pl. Prosimy o informacje z podaniem następujących danych: Imię, nazwisko oraz adres zamieszkania.

   

   

 • IBUK Libra

  Skorzystaj z darmowych e-booków

  Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Miechowie poza dostępem do książek tradycyjnych, oferuje Czytelnikom powiatu miechowskiego także szeroki dostęp do e-booków.

  Na platformie Libra Ibuk znajdują się bogate zasoby literatury naukowej i popularnonaukowej z różnych dziedzin, literatura piękna, publikacje historyczne oraz książki dla dzieci i młodzieży. Z nich wszystkich można korzystać bez wychodzenia z domu.

  Aby otrzymać bezpłatny kod dostępu do serwisu Libra Ibuk, wystarczy wysłać e-maila z prośbą na adres: kontakt@biblioteka.miechow.pl podając: Imię, Nazwisko oraz swój numer karty czytelnika.

  Jak korzystać z zasobów IBUK Libra? – poradnik.

  Zapraszamy do korzystania!

Script logo