Ferie w bibliotece

Ferie zimowe w naszym województwie już za nami. Niestety czas aktywnego wypoczynku już się skończył i trzeba było wrócić do codziennych zajęć i obowiązków. Podczas trwania ferii w każdy wtorek i czwartek, w naszej bibliotece odbywały się zajęcia dla dzieci.

• Z wizytą w bibliotece

Z wizytą w bibliotece – lekcja biblioteczna

22 stycznia do naszej biblioteki zawitali uczniowie klasy pierwszej ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Miechowie.

Celem wizyty było zapoznanie z pracą biblioteki, ze zgromadzonymi w niej zbiorami, zasadami korzystania z księgozbioru, a przede wszystkim wzbudzenie zainteresowania książką. Uczniowie odwiedzili Wypożyczalnię dla dorosłych, Czytelnię i Oddział dla dzieci i młodzieży. Ponieważ większość z nich była u nas po raz pierwszy, uczniowie dowiedzieli się co trzeba zrobić by stać się naszymi czytelnikami.  Nasi goście wychodząc obiecali, że wrócą do biblioteki aby korzystać z dostępnego księgozbioru.

zajęcia czytelnicze w ramach DKK dla Dzieci

Babcia to ukochana osoba, która potrafi nas zrozumieć-przytuli jeśli mamy kłopoty i wytłumaczy, że nie ma się czym martwić. Dziadek także daje nam swoją miłość. Cieszymy się, gdy uczy nas, jak postępować w życiu.
    W dniu 15 stycznia z okazji zbliżającego się święta dziadków naszą bibliotekę odwiedziły 4, 5 i 6 latki z Przedszkola „Wesoły Maluch” w Miechowie.

Z wizytą w bibliotece – lekcja biblioteczna

14 stycznia do naszej biblioteki zawitali uczniowie klasy 4, 5 i 6 ze Szkoły Podstawowej w Bukowskiej Woli.

„Moja mała ojczyzna” - lekcja biblioteczna

W ramach edukacji regionalnej realizowanej przez miechowską bibliotekę  w dniu 11 grudnia 2019 roku dla grupy uczniów ze Szkoły Podstawowej w Pstroszycach została przeprowadzona lekcja biblioteczna „Moja mała ojczyzna”.