Bądź bezpieczny w czasie wakacji!!!

Tegoroczne wakacje rozpoczęły się w naszej bibliotece spotkaniem z 3, 4, 5 i 6 latkami z Niepublicznego Przedszkola Biedroneczki w Miechowie.

Podczas spotkania przedszkolaki wzięły udział w zabawie ruchowej - „wyruszając” w podróż po Europie, Afryce i Ameryce Południowej  różnymi środkami transportu.

• Nowości czytelnicze

Nowości czytelnicze dla Dzieci i Młodzieży

Nowości czytelnicze dla Dzieci i Młodzieży! Proszę śledzić zakładkę Nowości w naszym katalogu www
    Serdecznie zapraszamy czytelników!

• Wakacje z książką w Bibliotece

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do spędzenia wakacji w Filiach PiMBP w Miechowie: Osiedlowej, Bukowskiej Woli i w Zagorzycach.

Dnia 14 czerwca 2019 r. o godz. 16.30 w budynku PiMBP w Miechowie rozpoczął się wykład dr. Przemysława Stanko adiunkta w Katedrze Archiwistyki i Nauk Pomocniczych Historii Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie pt. :Wkład mieszkańców Miechowa i ziemi miechowskiej w odzyskanie niepodległości przez Polskę”, przeprowadzony w ramach tegorocznych Dni Miechowa.

„Specyfika pracy Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Miechowie”

Kilkunastoosobowa grupa podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej w Miechowie wraz ze swoimi opiekunami w dniu 14 czerwca 2019 roku odwiedziła naszą Bibliotekę. Obejrzeli oryginalne edytorsko publikacje i książki z początku XIX wieku, znajdujące się w zbiorach naszej placówki. Zapoznali się ze specyfiką pracy w bibliotece, zasadami zapisu i zasadami korzystania z biblioteki. Na koniec zwiedzili wypożyczalnie – dla dzieci i dorosłych oraz czytelnię, dzięki czemu z bliska zobaczyli, na czym polega praca z czytelnikami.