Zamknięcie Biblioteki od 7 – 29 listopada 2020 r.

  • Zamknięcie Biblioteki od 7 listopada br. do odwołania

    Zamknięcie Biblioteki od 7 listopada br. do odwołania

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 listopada 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z 2020 r. poz. 1972),  uprzejmie informujemy, że w dniach od 7 – 29 listopada 2020 r. Powiatowa i Miejska  Biblioteka Publiczna im. Marii Fihel w Miechowie będzie zamknięta dla Czytelników z uwagi na wprowadzony w tym okresie zakaz udostępniania zbiorów publiczności.

W związku z powyższym:

  • wstrzymane są wypożyczenia oraz zwroty materiałów bibliotecznych bezpośrednio w agendach
  • nie nalicza się opłat za przetrzymanie wypożyczonych materiałów w czasie zamknięcia Biblioteki,
  • wszystkie dokumenty, których termin zwrotu przypadał na czas zamknięcie Biblioteki, zostają automatycznie prolongowane aż do czasu jej ponownego otwarcia dla czytelników.

O ewentualnych zmianach w funkcjonowaniu Biblioteki będziemy informować na bieżąco w naszej stronie internetowej i mediach społecznościowych.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 lub mailowy kontakt

Telefon: 41 230-98-16, mail: kontakt@biblioteka.miechow.pl

Przepraszamy za utrudnienia.

 

Niezmiennie zachęcamy do korzystania z zasobów online oraz publikacji elektronicznych  oferowanych przez Bibliotekę.

Od 7 listopada 2020 r. nasza Biblioteka udostępniać będzie nieodpłatnie kody promocyjne (czasowe) do platformy IBUK Libra każdemu mieszkańcowi Ziemi Miechowskiej zainteresowanemu e-książką. Nie musicie być Państwo Czytelnikami naszej Biblioteki.

Jeżeli będziecie Państwo chcieli otrzymać dostęp do platformy IBUK Libra na dłuższy okres, zapraszamy – po ponownym otwarciu - do naszej Biblioteki, aby dokonać formalności zapisu i stać się naszymi Czytelnikami.

 

Kody PIN można uzyskać poprzez kontakt e-mailowy z Biblioteką pod adresem: kontakt@biblioteka.miechow.pl.

Prosimy o informacje z podaniem następujących danych: Imię, nazwisko oraz adres zamieszkania.

 

IBUK Libra to wirtualna czytelnia Wydawnictwa Naukowego PWN z całodobowym dostępem do publikacji z różnych dziedzin.

Nasi czytelnicy mogą bezpłatnie korzystać z wykupionych przez Bibliotekę w Miechowie ponad 2 tysięcy publikacji – zdalnie za pośrednictwem prywatnych komputerów i urządzeń mobilnych.

Dostęp do treści elektronicznej wymaga posiadania kodu PIN. Po odbiór kodu PIN zapraszamy mieszkańców Miechowa do biblioteki.

 

Dlaczego IBUK Libra?

  • bezpłatny, całodobowy dostęp on-line do bogatego wyboru publikacji największych polskich wydawców akademickich, profesjonalnych i popularnych z zakresu humanistyki, nauk społecznych, ekonomicznych, matematyczno-przyrodniczych, prawnych, medycyny i informatyki,
  • nowoczesna technologia pozwalająca na korzystanie z zasobów na komputerze i urządzeniach mobilnych,
  • zaawansowane narzędzia do pracy z tekstem umożliwiające m.in. zaznaczanie fragmentów publikacji, tworzenie notatek, tagowanie,
  • treści książek powiązane ze słownikami i encyklopedią Wydawnictwa Naukowego PWN.
Script logo