Spotkanie organizacyjne - konkurs dla organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych

  • Małopolska Lokalnie

    Małopolska Lokalnie

Rusza kolejna edycja konkursu grantowego Małopolska Lokalnie, skierowanego do organizacji pozarządowych z regionu oraz nieformalnych grup, angażujących się w działania na rzecz lokalnej społeczności.

Spotkanie informacyjne odbędzie się 1 marca (środa) w godz. 16:00-18:00 w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Marii Fihel w Miechowie - Plac Kościuszki 7.

Nabór wniosków konkursowych rozpoczyna się 1 marca i trwać będzie do 30 marca br.

Małopolska Lokalnie jest projektem wspierającym i edukującym mieszkańców województwa małopolskiego, którzy angażują się w na rzecz rozwoju oraz wzmacniania lokalnych społeczności. Obecnie przedsięwzięcie realizowane jest w nowej formule rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2021-2023, finansowanego z krajowych środków publicznych pochodzących z Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego. Partnerem projektu jest Województwo Małopolskie.

Zapraszamy do udziału wszystkie organizacje pozarządowe oraz społeczników z gminy Miechów!

Więcej informacji: https://malopolskalokalnie.pl/program-w-skrocie/

ZAPISY: https://forms.office.com/pages/responsepage.aspx?id=AEPW5XaopUW8ghQydFijJ2Soo9bWuBZEnlYoJrB1ertUNjVDWkc4WElNQlNCUVY3Rjk3WTVMM1JTWSQlQCN0PWcu

Script logo