Rusza kolejna edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego!

  • Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego

    Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego

Od 15 maja do 18 czerwca br. trwa głosowanie w ramach kolejnej edycji. Szczególnie ważnym dla użytkowników naszej Biblioteki jest zadanie ogólnowojewódzkie OWG 38 „Wrzutnia i książkomat na Rajskiej. Dostęp do e-booków i audiobooków dla czytelników małopolskich bibliotek publicznych”. Projekt zakłada między innymi zakup dostępu do platform oferujących e-booki, audiobooki, podcasty, wideokursy itp. co pozwoli na comiesięczny dostęp do ponad 250 000 tytułów publikacji cyfrowych dla czytelników małopolskich bibliotek publicznych na okres dwunastu miesięcy.

UWAGA! Oddanie głosu na projekt ogólnowojewódzki nie wyklucza możliwości oddania głosu na projekt regionalny (chociażby KOM 1 "MOJA MAŁA POLSKA" - czyli to, co przygotowało Stowarzyszenie Barwy Życia, czy KOM 40 - "W zdrowym ciele zdrowy duch - realizacja zajęć sportowych w powiecie miechowskim".

P.S. Takie piękne gifty dotarły do nas z Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie. Dziękujemy!❤️ Czekają na Was w wypożyczalni dla dorosłych oraz w wypożyczalni dla dzieci i młodzieży.

 

Script logo