Płatności bezgotówkowe i powiadomienia SMS – nowe usługi w miechowskiej bibliotece

Biblioteki od zawsze były miejscami, w których można było znaleźć ogromną ilość cennych informacji i zasobów. Wraz z rozwojem nowych technologii, instytucje te również muszą się rozwijać, aby sprostać potrzebom swoich użytkowników. W związku z tym miechowska biblioteka postawiła na nowoczesne rozwiązania, takie jak płatności bezgotówkowe, powiadomienia SMS i aplikację mobilną.

Wraz z rozwojem cyfrowych metod płatności, coraz więcej osób korzysta z kart płatniczych i aplikacji mobilnych. Od marca wprowadzono nową usługę płatności bezgotówkowych, co pozwala użytkownikom wygodnie opłacić opłaty biblioteczne.

Kolejnym, nowym rozwiązaniem, jest usługa powiadomień SMS o możliwości odebrania zarezerwowanej pozycji. Umożliwi ona także przesyłanie informacji dotyczących przetrzymanych książek. Dzięki temu użytkownicy będą otrzymywać informacje o dostępności i terminie zwrotu bezpośrednio na swoje telefony komórkowe, co pozwala na szybsze i bardziej efektywne korzystanie z zasobów bibliotecznych.

W przyszłym roku biblioteka planuje wprowadzenie aplikacji mobilnej katalogu, która umożliwi użytkownikom przeglądanie zasobów bibliotecznych, rezerwowanie i wypożyczanie książek, a także korzystanie z usług bibliotecznych w sposób bardziej wygodny i intuicyjny.

Serdecznie zapraszamy także na FB miechowskiej biblioteki: https://www.facebook.com/pimbp.miechow