Nasza biblioteka w Twoim telefonie!

 • Nasza biblioteka w Twoim telefonie!

  Nasza biblioteka w Twoim telefonie!

Drodzy Czytelnicy! Z ogromną radością dzielimy się z Wami ważną informacją. Wprowadziliśmy biblioteczną aplikację na smartfony SOWA MOBI, teraz możecie mieć dostęp do zasobów biblioteki bezpośrednio ze swojego smartfona lub tabletu!

Funkcje aplikacji:

 • Przeglądanie katalogu: Niezalogowani użytkownicy mogą przeglądać katalog oraz korzystać z inteligentnego wyszukiwania, zarówno prostego, jak i zaawansowanego.
 • Zarządzanie kontem: Zalogowani użytkownicy mogą zamawiać, rezerwować, wypożyczać i prolongować zbiory biblioteczne. Mają również wgląd w historię wypożyczeń oraz stan rozliczeń z biblioteką.
 • Dostęp do karty czytelnika: Aplikacja umożliwia wyświetlanie numeru i kodu karty czytelnika oraz edycję niektórych danych w profilu.
 • Powiadomienia: Użytkownicy otrzymują powiadomienia o nadchodzących terminach zwrotów wypożyczonych materiałów lub ich przekroczeniu.

 

Jak się zalogować:

Jeśli jesteś już zapisany w bibliotece i masz konto czytelnika, możesz zalogować się do SOWY MOBI, używając tego samego adresu e-mail i hasła co w systemie OPAC.

 

Rejestracja nowych czytelników:

 1. Wybierz opcję „Zarejestruj się" w aplikacji.
 2. Wybierz odpowiednią bibliotekę, podaj adres e-mail i ustal hasło.
 3. Na podany adres e-mail otrzymasz potwierdzenie z kodem cyfrowym do wprowadzenia w aplikacji.
 4. Podaj wymagane informacje: imię i nazwisko, data urodzenia, płeć, adres zamieszkania oraz opcjonalnie numer telefonu.
 5. Potwierdź swoją tożsamość w siedzibie biblioteki.

 

Pobierz aplikację:  

 

 W razie dodatkowych pytań służymy pomocą pod nr telefonu 41 230 98 16 oraz w bibliotece :) 

Dołącz do grona użytkowników SOWY MOBI i korzystaj z naszej biblioteki w każdej chwili, gdziekolwiek jesteś!

 

Script logo