Dostęp do IBUK LIBRA

  • IBUK Libra - platforma książek elektronicznych

    IBUK Libra - platforma książek elektronicznych

Drodzy Czytelnicy,

uprzejmie informujemy, że PiMBP w Miechowie od 1 stycznia 2021 r. podtrzymała kolejny raz roczny dostęp do wybranych publikacji (2760 tytułów) w czytelni internetowej IBUK LIBRA. Dostęp możliwy jest z sieci PiMBP w Miechowie albo za pośrednictwem kodu PIN, który można otrzymać po wysłaniu e-miala na adres kontakt@biblioteka.miechow.pl, w którym należy podać imię i nazwisko oraz numer karty bibliotecznej.
Ważność wszystkich kodów PIN aktywnych do 31 grudnia 2020 r. została przedłużona o kolejny rok.

Aby korzystać z serwisu koniecznością jest założenie jednorazowego osobistego konta myIbuk, umożliwiającego danemu użytkownikowi korzystanie z zaawansowanych funkcji do pracy z tekstem. Po założeniu konta Użytkownik jest już zawsze rozpoznawany przez system i może korzystać z tych zasobów i funkcjonalności, do których ma uprawnienia. Aby poprawnie przeprowadzić rejestracje kliknij POMOC i zobacz Jak korzystać z IBUK LIBRA (dwa krótkie filmy) - lewy dolny róg na stronie https://libra.ibuk.pl/

UWAGA:
- bardzo ważne! - w pierwszej kolejności rejestrujemy się (podajemy adres e-mail i hasło).https://libra.ibuk.pl/

Uwagi techniczne:
wymagana przeglądarka: Google Chrome lub Mozilla Firefox.

Pomoc w formie przejrzystego i szczegółowego przewodnika, który wyjaśnia krok po kroku, jak poruszać się po platformie IBUK Libra i korzystać z dostępnych narzędzi. Pomoc zawiera interaktywne elementy (spis treści, linki), które ułatwiają przechodzenie pomiędzy rozdziałami/tematami.
Pomoc

Filmiki instruktażowe:

Script logo