Bo uczucia są częścią nas

zajęcia czytelnicze w ramach DKK dla Dzieci

W kolejnych zajęciach czytelniczych w ramach DKK dla Dzieci uczestniczyła grupa 4 i 5 latków z Niepublicznego Przedszkola Minilandia w Miechowie. Spotkanie odbyło się 15 maja br. a tematem zajęć były różnego rodzaju emocje i uczucia.

Wieczór z kulturą herbaty – WIELKIE CHINY

W czwartek 9 maja br. w ramach Tygodnia Bibliotek 2019 odbyło się w naszej bibliotece spotkanie autorskie z Remim Jakubowskim, twórcą  filmów dokumentalnych poświęconych m. in. tematyce Azji oraz autorem książki „Chiny. Imperium Herbaty”.

Umiej być przyjacielem a znajdziesz przyjaciela

10 maja w ramach Tygodnia Bibliotek gościliśmy w naszej bibliotece grupę 4 i 5 latków z Przedszkola Samorządowego nr 1 w Miechowie.

Celem głównym spotkania z najmłodszymi było uświadomienie, jakie cechy powinien mieć dobry przyjaciel, a także pokazanie dzieciom – jak ważne są relacje z innymi ludźmi.

Nowości czytelnicze

Nowości czytelnicze dla Dorosłych! Proszę śledzić zakładkę Nowości (https://bit.ly/2x9mwwZ) w naszym katalogu www

• Międzynarodowy Dzień Matki Ziemi

Ratujmy naszą planetę!

zajęcia czytelnicze w ramach DKK dla Dzieci

Z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Ziemi, 12 kwietnia naszą bibliotekę odwiedziła grupa 5 latków z  przedszkola nr. 3 w Miechowie. Spotkanie miało na celu uświadomienie sobie przez dzieci znaczenia ochrony przyrody.