• „Aksamitny Królik – magiczna moc zabawek” zajęcia czytelnicze w ramach DKK dla Dzieci

Pogodna i klasyczna opowieść Margery Williams pt.: „Aksamitny Królik” stała się naszą kolejną lekturą w ramach DKK dla Dzieci. Z tej okazji 27 lutego naszą bibliotekę odwiedziła grupa 6-latków z Przedszkola Samorządowego nr 3.

Nowości czytelnicze dla Dzieci i Młodzieży

PiMBP w Miechowie poleca nowości wydawnicze dla młodzieży i najmłodszych czytelników.
    Już wkrótce będzie możliwość wypożyczenia. Proszę śledzić zakładkę Nowości w naszym katalogu www.

Serdecznie zapraszamy czytelników!

• Światowy Dzień Kota

„Światowy Dzień Kota” połączony z jubileuszem pracy twórczej Joanny Papuzińskiej w ramach DKK dla Dzieci

Na kolejnych zajęciach czytelniczych w ramach DKK dla Dzieci 17 lutego gościliśmy przedszkolaki z „Wesołego Malucha”. W tym dniu w ramach naszego klubu obchodziliśmy „Światowy Dzień Kota”, który świętowany jest w Polsce już od 11 lat z inicjatywy Miesięczników „Kot” i Cat Club Łódź. Akcja, w którą włączają się także przedszkolaki,  ma na celu pomoc wszystkim bezdomnym kotom.

Nowości czytelnicze

PiMBP w Miechowie poleca nowości wydawnicze.

Serdecznie zapraszamy czytelników!

• Zgaduj Zgadula - łamigłówki literackie

Po przerwie świątecznej wznowiliśmy w bibliotece spotkania w ramach DKK dla Dzieci. W zajęciach czytelniczych wzięli udział uczniowie dwóch klas drugich ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. M. Konopnickiej w Miechowie. Spotkania, które odbyły się w dniu 20 i 23 stycznia br. połączone były z lekcjami bibliotecznymi na temat zasad korzystania z wypożyczalni dla dzieci oraz z prezentacją literatury dziecięcej i innych materiałów dostępnych w bibliotece.