2018

 • Katar mi nie straszny

  zajęcia czytelnicze w ramach DKK dla Dzieci

  21 listopada odbyło się w naszej bibliotece spotkanie czytelnicze w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci. Uczestniczyła w nim grupa 4 i 5-latków z Przedszkola Samorządowego nr 2 w Miechowie.

 • Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

  spotkanie czytelnicze w ramach DKK dla Dzieci

  7 listopada obchodziliśmy w bibliotece Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Spotkanie czytelnicze odbyło się w ramach DKK dla Dzieci. Uczestniczyła w nim grupa dzieci przedszkolnych z Niepublicznego Przedszkola Wesoły Maluch. Wprowadzeniem do zajęć było głośne czytanie książki autorstwa Karoliny Skrzyniarz pt.: „Bajkowe zamieszanie” oraz krótka dyskusja na temat biblioteki, bajek i ulubionych bajkowych postaci.

 • „Spotkanie z wyobraźnią”– Zofia Stanecka w PiMBP w Miechowie

  spotkanie autorskie w ramach DKK dla Dzieci

  24 października b.r. w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Marii Fihel w Miechowie gościliśmy znaną pisarkę dla dzieci, panią Zofię Stanecką. Spotkanie autorskie odbyło się w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci.

 • Ogólnopolskie Urodziny Książkowego Misia

  zajęcia czytelnicze w ramach DKK dla Dzieci

  W tegorocznych obchodach Ogólnopolskich Urodzin Książkowego Misia w naszej bibliotece uczestniczyła grupa 4-latków z Przedszkola Samorządowego nr 3 w Miechowie. Zajęcia w ramach DKK dla Dzieci odbyły się 12 października. Wspólnie z dziećmi rozmawialiśmy na temat wyglądu i zwyczajów prawdziwych niedźwiedzi.

 • Uśmiech – serdeczne zaklęcie

  zajęcia czytelnicze w ramach DKK dla Dzieci

  16 maja naszą bibliotekę odwiedziła grupa 5-latków z Przedszkola Samorządowego nr 2 w Miechowie. Przedszkolaki wzięły udział w kolejnym spotkaniu czytelniczym w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci. Tematem naszych zajęć był uśmiech.

Script logo