2017

 • Skuteczne sposoby na poprawę humoru

  zajęcia czytelnicze w ramach DKK dla Dzieci

  Na kolejnym, ostatnim już w roku bieżącym spotkaniu w ramach DKK dla Dzieci  gościliśmy grupę 5-latków z Przedszkola Samorządowego nr 3 w Miechowie. Wspólnie przeczytaliśmy książkę autorstwa Paulette Bourgeois, z kolorowymi ilustracjami Brendy Clark zatytułowaną „Franklin ma zły dzień”.

 • Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

  zajęcia czytelnicze w ramach DKK dla Dzieci

  Bajka po świecie wędrowała, aż 7 listopada do naszej biblioteki zawitała. Każdego roku 5 listopada przypada Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Z tej okazji naszą bibliotekę odwiedziły dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 2 w Miechowie. Święto postaci z bajek obchodziliśmy w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci.

 • „Zmyślacz” - w świecie wyobraźni

  zajęcia czytelnicze w ramach DKK dla Dzieci

  W poniedziałek 30 października odbyło się kolejne spotkanie czytelnicze w ramach DKK dla Dzieci, w którym uczestniczyła grupa dzieci 5 i 6-letnich z Przedszkola Samorządowego nr 1 w Miechowie. Tematem naszych zajęć była wyobraźnia, w związku z tym przeczytaliśmy książkę autorstwa Ewy Piotrkowskiej pt.: „Zmyślacz”.

 • Ogólnopolskie Urodziny Książkowego Misia

  spotkanie czytelnicze w ramach DKK dla Dzieci

  Tegoroczne urodziny Książkowego Misia, które przypadają 14 października obchodziliśmy w naszej bibliotece wspólnie z dziećmi z Przedszkola Językowego „Biedroneczki” z Miechowa. Z tej okazji przedszkolaki przyniosły do biblioteki swoje ukochane pluszaki, z którymi mieliśmy okazję się zapoznać, podczas „Parady Misiów” i prezentacji ich przez właścicieli. Dzieci mówiły jak ich misie mają na imię, jaki mają charakter i co lubią najbardziej.

 • „Zwierzęta świata – podróż przez kontynenty”

  spotkanie czytelnicze w ramach DKK dla Dzieci

  16 października naszą bibliotekę odwiedziła grupa 6-latków z Przedszkola Samorządowego nr 3 w Miechowie. Przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach czytelniczych w ramach DKK dla Dzieci. Tym razem tematem naszych zajęć były zwierzęta, zamieszkujące różne kontynenty. Wprowadzeniem do zagadnienia był podświetlany globus i prezentacja multimedialna przedstawiająca wszystkie kontynenty na kuli ziemskiej.

Script logo